Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w wymianie ekranów i dotyków w smartfonach oraz tabletach. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Wymiana dotyków firma z miasta Szczecin

serwis Apple z miasta Szczecin

 

W naszej firmie mogą państwo wymienić wszystkie komponenty komputerowe. Nasza domena to profesjonalizm i dobro klienta. Z naszych usług informatycznych korzystają największe firmy. Gwarantujemy również zwykłe fizyczne naprawy jak:
- wymiana dotyków
- naprawa matrycy
- wymiana płyty głównej
- wymiana pamięci operacyjnej.

Doprowadzamy do porządku także zabrudzone wentylatory. Kontaktujemy się także z najlepszymi producentami, którzy wysyłają natychmiast części zamienne.

Dzięki temu zrealizowana może być natychmiast bez opóźnień Naprawa płyt głównych. Jesteśmy cenieni w Polsce i za granicą. Potwierdzają to certyfikaty jakości. Nasza rzetelna firma to także obsługiwanie telefonów komórkowych i tabletów. Wszystkie urządzenia, które posiadają procesor, kartę graficzną i pamięć operacyjną są nam znane. Wykonana przez nas Naprawa ekranów gwarantuje funkcjonowanie urządzenia przez kilka dobrych lat. Polecamy także regularne przeglądy realizowane w naszej firmie. Możemy dojechać do klienta nawet gdy mieszka za miastem. Nasz sprzęt można zamawiać przez naszą stronę internetową.