Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w serwisie komputerowym oraz usługami informatycznymi . Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne

 

W realizowana przez nas napraw komputerów dotyczy bardzo dużych firm pracujących na kilkuset urządzeniach lub domowych laptopów. Świadczymy usługi informatyczne dla firm dużych i małych. Nasz serwis to również tzw. pogotowie komputerowe. Możesz być pewien, że nie zostawimy cię z uszkodzonym sprzętem. Nasza oferta jest:
fachowa
szybka
tania.

Bardzo szczegółowo sprawdzamy dyski twarde oraz kontrolujemy czy nie brakuje pamięci operacyjnej. Możemy je również wymienić na nowe albo zregenerować. W dużych firmach realizujemy audyty komputerowe, a nasz serwis komputerowy to również sprowadzanie komputerów i tabletów z zagranicy. Naprawiamy karty graficzne, a także płyty główne. Na koniec gwarantujemy dokładne specyfikacje pokazujące, w czym był problem.

Realizujemy również usługi informatyczne dla firm kluczowych dla firm zachowując dyskrecję. Posiadamy wszystkie to ważne certyfikaty rzetelności i regularnie kierujemy naszych pracowników na szkolenia informatyczne. Usuwamy wirusy i optymalizujemy pracę komputera tak, aby nie był niepotrzebnie obciążony. Polecamy także dobre programy antywirusowe i pakiety biurowe.