Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w taniej naprawie komputerów i laptopów. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Tani serwis komputerów

Tani serwis komputerów

 

Kompleksowa ocena naszej firmy to pogotowie komputerowe, a wg wielu klientów najlepsza usługa technologii internetowych. Działamy po prostu kompleksowo. Dlatego jesteśmy lubiani przez różnych konsumentów z różnych grup zawodowych. Szukają nas także osoby, które interesuje tani serwis komputerów.

Skuteczna naprawa

Możemy dopasować produkty niedrogie, ale skuteczne, które będą funkcjonowały przez wiele sezonów. Audyty informatyczne to również nasza domena. Realizujemy je w bardzo dużych korporacjach oraz w małych firmach jednoosobowych. W obydwu przypadkach charakteryzuje nas szybkość działania, profesjonalizm i niskie koszty. Na koniec zlecenia gwarantowana jest Wycena kosztów naprawy-ekspertyza oraz wskazanie powodów popsucia sprzętu.

Zamówienie online

Zajmujemy się komputerami stacjonarnymi, tabletami, telefonami komórkowymi i notebook kami. Od jakiegoś czasu prowadzimy także Serwis GSM poprzez internet. Dzięki temu mogą państwo przysłać do nas swój sprzęt albo zgłosić awarię online. Dojeżdżamy do klienta w kilka godzin. Możemy realizować te prace również w siedzibie klienta.