Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie ekranów matryc w laptopach telefonach i tabletach. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Skup laptopów i telefonów

wymiana matryc

 

Nasza informatyczna oferta to przywrócenie systemu operacyjnego do skutecznego działania lub aktualizacja oprogramowania. Z naszych usług skupu laptopów i telefonów korzystają firmy usługowe, handlowe oraz produkcyjne. Możemy wyposażyć również w sprzęt komputerowy każdy duży podmiot gospodarczy. Trafiają do nas także gracze, którzy są spragnieni lepszych osiągów karty graficznej albo procesora. W naszej działalności przyglądamy się także konkurencyjnemu skupowi laptopów i telefonów . W ten sposób wyciągamy wnioski i kierujemy naszych pracowników na szkolenie.

Wszystko po to, aby zadowolić was, czyli klientów. Konsumenci bardzo pozytywnie nas oceniają w internecie w kontekście składania komputerów stacjonarnych lub naprawy telefonów komórkowych. Odkąd zajmujemy się skupem laptopów i telefonów przychodzi do nas dużo zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę posprzedażową. Do każdego produktu jest dołączona karta gwarancyjna. W ten sposób możemy wykonać darmowo nawet bardzo poważne naprawy albo wymienić wadliwe części. Kontaktujemy także naszych klientów z producentami.