Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie ekranów matryc w laptopach telefonach i tabletach. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis tabletów z miasta Szczecin

Serwis tabletów

 

Problem z komputerem może zablokować funkcjonowanie państwa firmy. Po co zwlekać. Wybierzcie nas. Nasza firma komputerowa działa na rynku tych usług od niedawna stale zdobywając nowe doświadczenie w branży IT. Technologie internetowe nie stanowią dla nas żadnych tajemnic. Poza komputerami gwarantujemy również Serwis tabletów, a także zajmujemy się naprawą telefonów komórkowych.

Oferujemy serwis tabletów:

- wyczyścić dysk twardy
- wymienić pamięć operacyjną
- naprawić kartę graficzną.

Na życzenie klienta realizujemy regularne przeglądy oprogramowania oraz funkcjonowania sprzętu komputerowego. Nasz serwis tabletów to także sprowadzanie najlepszych telefonów z zagranicy. Współpracujemy z najlepszymi producentami dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na wszystkie nowości.

Zapewniamy najnowsze modele oraz najnowsze programy antywirusowe. Nasz serwis tabletów to również wymiana popsutej matrycy albo zawiasów najczęściej się psujących. Po zakończeniu zlecenia przedstawiamy dokładną specyfikację z wykrytymi błędami systemu i przyczynami awarii.