Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie urządzeń firmy Sony Xperia. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis (Sony Xperia) z miasta Szczecin

serwis Sony Xperia z miasta Szczecin

 

Dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców mamy przygotowaną ofertę informatyczną i komputerową spełniającą współczesne wymogi. Nasi klienci zawsze zwracają uwagę na to, że mamy aktualne oprogramowanie oraz bardzo szybko obsługujemy klientów.

Zadowolenie klientów

Decydując się na serwis Sony Xperia na celu mieliśmy zadowolenie naszych klientów niezależnie od wykonywanych czynności zawodowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w domu klienta oraz w biurze. Nasz serwis Sony Xperia to również sprowadzanie akcesoriów z zagranicy. Montażu dokonujemy wg ściśle ustalonych norm międzynarodowych.

Nowoczesne i trwałe

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala bardzo szybko zdemontować zepsute komponenty i na nowo złożyć laptopa lub komputer stacjonarny. Zajmujemy się także naprawą oraz sprzedażą telefonów komórkowych. Trzeba podać tylko markę lub państwa wymagania. Dopasujemy się:
- cenowo
- jakościowo
- ilościowo.

Realizując serwis Sony Xperia współpracujemy z najlepszymi producentami renomowanych światowych firm.