Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie laptopów notebooków. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis laptopów

Serwis laptopów

 

Naszą ofertę informatyczną oraz komputerową można streścić w jednym zdaniu - do naszego serwisu laptopów nie można się przyczepić. Wykonujemy prace kompleksowo. Nasi fachowcy działają w naszej firmie, ale są także mobilni. Mogą dojechać w kilkadziesiąt minut do klienta po sprzęt. Wykonują także naprawy na miejscu.

Tanie serwisy lapopów

Często przeszukują państwo tanie serwisy laptopów i zawsze w końcu traficie na nas. Jesteśmy najlepsi w tej branży, ponieważ poważnie podchodzimy do potrzeb konsumentów. Dla gracza dopasujemy najlepszy komputer stacjonarny, konsolę albo zewnętrzną kartę graficzną. Dla gospodyni domowej dobierzemy najlepszy tablet albo telefon komórkowy z bezpiecznym oprogramowaniem. Współpracujemy także z informatykami.

Sieć komputerowa w twojej firmie

Jesteśmy w stanie przygotować każdą sieć komputerową na terenie nawet największej korporacji. Mamy na koncie zlecenia dla największych firm komputerowych. Do każdego zlecenia realizujemy również Wyceny kosztów naprawy-ekspertyza. Przyjmujemy na tablety zgłoszenia internetowe. Można wykonać przelew albo zapłacić kartą. Komputer wysyłamy jeszcze tego samego dnia do siedziby klienta.