Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie urządzeń firmy Iphone. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis (Iphone) z miasta Szczecin

serwis Iphone z miasta Szczecin

 

Zepsuł się telefon? A może masz problem z komputerem stacjonarnym? Szybko doprowadzimy twój sprzęt do porządku. Z nami będziesz mieć aktualne oprogramowanie, a nasz tani serwis Iphone spełnia wszystkie światowe wymogi. Informacje udzielane są również poprzez komunikatory internetowe, a także rozmową telefoniczną. Do nas trafiają także inni informatycy, którzy chcą się poradzić w kwestii nowoczesnego sprzętu. Zapewniona jest także Wycena kosztów naprawy-ekspertyza Iphona zachodnich producentów.

Technologie komputerowe

Amerykańskie technologie nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Nasi pracownicy to absolwenci renomowanych uczelni informatycznych. Organizujemy także regularne kursy aby móc naprawiać najbardziej innowacyjny sprzęt komputerowy. Jeżeli mają państwo jakieś pytania można zostawić namiar, ale od piszemy lub zadzwonimy. Realizujemy również serwis Iphone w domu klienta. Możemy także pozbyć się najbardziej złośliwego oprogramowania. Czyścimy komputery fizycznie oraz z niepotrzebnych danych. Usuwamy zbędne foldery i wpisy w rejestrze.