Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie urządzeń firmy Dell. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis komputerowy (Dell) z miasta Szczecin

serwis asus z miasta Szczecin

 

Czy naprawa komputerowa musi być kosztowna? Oczywiście, że nie. Jest warunek - musicie państwo skorzystać z naszej oferty. Gwarantowana przez nas serwis dell to innowacyjne działania w stosunku do produktów stacjonarnych oraz przenośnych. Dopasujemy akcesoria kompatybilne od ręki.

Porada telefoniczna

Mogą państwo przez telefon przedstawić nam swój problem. Działania, którymi się zajmujemy to m.in. serwis dell, wymiana matrycy, ale również dopasowanie wielkości monitora. Klienci czasami zgłaszają nam pewne obiekcje co do przekątnej ekranu. Taki serwis dell przez nas wykonywany to może być właśnie weryfikacja wielkości w stosunku do potrzeb klienta.

Komputery dla inwestorów

Zapewniamy produkty dla graczy oraz dla przedsiębiorców pracujący w biurze. Nasze produkty możemy także wysyłać pocztą albo kurierem. Działamy od dawna, więc nasi pracownicy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy gotowi złożyć każdy komputer stacjonarny oraz wymienić wszystkie elementy w laptopach, a także telefonach komórkowych.