Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie urządzeń firmy Acer.

Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym. Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Serwis komputerowy (Acer) z miasta Szczecin

serwis acer z miasta Szczecin

 

Wybierając serwis komputerowy musimy wiedzieć, jakie produkty są gwarantowane spośród tych najlepszych. Na pewno interesują nas japońskie marki, ale także całkiem dobre europejskie. Kierujemy się głównie wyznacznikami takimi jak:
- wydajność komputera
- karta graficzna
- szybkość procesora
- ilość pamięci operacyjnej

Oferta Serwis Acer

Jako wykonawcy usług informatycznych oraz komputerowych działamy na rynku od dawna.

Serwis polecony

Nasz serwis acer to profesjonaliści z bardzo długim stażem zawodowym. Wykonujemy zarówno czynności serwisowe jak również aktualizację oprogramowania. Podczas zakupu informujemy konsumentów o sposobach funkcjonowania urządzenia. Na życzenie klienta możemy złożyć komputer stacjonarny. Dopasowujemy urządzenie do wymagań graczy albo pracowników sektora informatycznego. Nasz serwis sprzętu komputerowego acer to również wygodna strona internetowa, gdzie można realizować zakupy. Służymy poradą telefoniczną, ale możemy także przyjechać do klienta.