Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w odzyskiwaniu danych. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Odzyskiwanie danych z miasta Szczecin

serwis Apple z miasta Szczecin

 

Samodzielnie odzyskując dane możemy sobie narobić problemu. Dlaczego więc nie wykorzystać specjalistów, którzy wiedzą jak się zachować wobec nowoczesnego sprzętu albo jak zainstalować system operacyjny?

Nasze doświadczenie gwarantuje państwu usługi polecone przez wielu konsumentów. Jesteśmy firmą certyfikowaną która wymieniając dotykowe ekrany gwarantuje zachowanie jakości takiej od razu po zakupie.

Oprogramowanie dla każdego

Mamy u siebie najlepszych specjalistów, którzy instalują nowoczesne oprogramowanie albo usuwają wirusy. Masz niechciany problem w telefonie? A może popsuł się tablet? Nie ma żadnego problemu. Wystarczy tylko przywieźć do nas sprzęt, a w kilka godzin będzie naprawiony. Regenerujemy również twarde dyski. Pewne czynności naprawcze możemy realizować także na odległość. Nasi specjaliści poprzez pulpit zdalny potrafią czyścić komputer z niechcianych wpisów w rejestrze. Jesteśmy na liście najlepszych firm informatycznych w kraju. Dzięki fachowo wykonanym naprawom płyt głównych cenieni jesteśmy również przez inwestorów zagranicznych. Dla stałych klientów gwarantujemy promocje.