Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie płyt głównych, wymianie gniazd, złącz i układów BGA. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Naprawa płyt głównych firma z miasta Szczecin

serwis Apple z miasta Szczecin

 

Produkty i usługi komputerowe przez nas zapewnione to innowacyjność w każdym calu. Nasi doświadczeni pracownicy to osoby, które w bardzo prostych słowach będą omawiały skomplikowane zagadnienia informatyczne. Celem jest zrozumienie konsumenta co się będzie działo z jego komputerem podczas naprawy. Wykorzystanie naszego profesjonalnego serwisu w naprawie płyt głównych to:

- zadowolenie z szybkiej naprawy
- poprawienie parametrów komputera
- aktualizacja oprogramowania.

Czynności serwisowe

Nasze czynności Serwisowe naprawy płyt głównych mogą być realizowane w domu klienta albo w firmie. Wykonujemy również regularny kompleksowy przegląd komputerów. Możemy wyczyścić za przystępną cenę radiator, wentylator i procesor. Pozbywamy się również zbędnych plików, folderów i wpisów w rejestrze. Możemy także na życzenie klienta przygotować listę najlepszych programów antywirusowych darmowych oraz płatnych. Współpracując z różnymi serwisami jak nasz mają państwo pewność, że komputery, telefony oraz tablety będą funkcjonowały prawidłowo.