Serwis: ☎ +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż: ☎ +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
serwis komputerowy Szczecin woj. zachodniopomorskie

Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt

Firma Multicom działa od 2007r, prowadzimy serwis laptopów, tabletów i smartfonów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie w naprawie ekranów matryc w laptopach telefonach i tabletach. Nie jesteśmy serwisem autoryzowanym.

Oferujemy ekspresowe naprawy za dopłatą oraz bezpłatną diagnozę w przypadku naprawy w Naszym serwisem.

Naprawa ekranów z miasta Szczecin

serwis Apple z miasta Szczecin

 

Dobry produkt komputerowy to nasza domena. Możemy przygotować zakupy zarówno dla firmy jak również klientów indywidualnych. W Naprawie ekranów albo innych usługach specjalizujemy się od wielu lat. Długa działalność w tej branży pozwoliła nam wyrobić sobie bardzo dobrą opinię wśród różnych konsumentów.

Naszych pracowników poddajemy regularnym testom tak, aby byli gotowi nieustannie do maksymalnej pomocy klientom i prezentowali najwyższy poziom informatyczny. Sprowadzamy również komputery stacjonarne oraz laptopy z zagranicy. Dla stałych klientów gwarantujemy:
- karty rabatowe
- niższe ceny
- regularną aktualizację oferty

Podczas realizacji zlecenia klienci mogą się na bieżąco przyglądać Wymianie matryc albo innym działaniom.

Gwarantujemy, że wszystko jest pod kontrolą. W razie uszkodzonego sprzętu przez nas naprawionego zapewniamy najlepsze zamienniki o wiele tańsze. Poprzez naszą działalność mogliśmy także zweryfikować nasze dotychczasowe produkty. Skupując laptopy i telefony dowiedzieliśmy się, że Polacy cenią to co jest innowacyjne, więc właśnie to zapewniamy w cenach promocyjnych.